1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ROOSTER

TURNEN JONGENS
do. 15:00 - 17:00 uur jongens Oldegalileën
             
TURNEN MEISJES
di. 14:30 - 15:30 uur peutergym Vossenburcht
  15:30 - 16:30 uur recreatie 6 - 10 jaar Vossenburcht
vr. 14:30 - 15:30 uur kleuters/peuters Techum
  15:30 - 16:30 uur msjs/jngns 6 jaar en ouder Techum
  18:30 - 20:30 uur Senioren Oldegalileën
             
DANCE
ma. 16.00 - 17.00 uur meisjes 6 t/m 8 jaar Dr. Algraschool
  17.00 - 18.00 uur meisjes 9 t/m 11 jaar Dr. Algraschool
  18:00 - 19:00 uur meisjes 12 jaar en ouder Dr. Algraschool
do. 16.15 - 17.15 uur meisjes 6 t/m 8 jaar Princesseweg
  17.15 - 18.15 uur meisjes 9 t/m 11 jaar Princesseweg
  19.15 - 20.15 uur dames Princesseweg
vr. 15:00 - 16:00 uur meisjes 5 en 6 jaar Vossenburcht
  16.00 - 17.00 uur meisjes 6 t/m 8 jaar Vossenburcht
  17.00 - 18.00 uur meisjes 8 t/m 10 jaar Vossenburcht
             
FREE RUNNING
di. 19:00 - 20:00 uur   Oldegalileën
  20:00 - 21:00 uur   Oldegalileën
  21:00 - 22:00 uur   Oldegalileën
do. 19:15 - 20:15 uur   Oldegalileën
  21:00 - 22:00 uur   Oldegalileën
             
CALLANETICS
ma. 19.30 - 20.30 uur dames Dr. Algraschool
             
SPORTS AEROBICS
di. 19.45 - 20.45 uur dames Raaigras
             
VOLLEYBAL
do. 20.30 - 22.00 uur dames/heren Raaigras
             
RITMISCHE GYMNASTIEK
ma. 16:00 - 18:00 uur Jeugdselectie Zuiderburen
wo. 15.00 - 16.00 uur meisjes 5 t/m 8 jaar Raaigras
  16.00 - 17.00 uur meisjes 9 t/m 12 jaar Raaigras
  17.00 - 19.45 uur Selectie Raaigras
  20.00 - 21.00 uur bewegen voor ouderen Raaigras
vr. 16.15 - 19.00 uur Selectie Bergum
             
SELECTIE-GROEPEN TURNEN - Alleen op voordracht van de trainer
di. 13:00 - 15:00 uur Voorbereiding Oldegalileën
  15:45 - 17:15 uur Selectie Oldegalileën

In de weekenden extra trainingen in Heerenveen

 

INLICHTINGEN
Algemene Informatie OBQ Ledenadministratie

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ritmische Gymnastiek Sjanie Hellema 058 - 267 20 62
Wedstrijdturnen Nathalie Bletterman 06-30482222 
Freerunning Danny van den Berg 06-57138127