1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
ROOSTER  
TURNEN Gymzaal adres
maandag 18:00 - 19:00 uur recreatie meisjes Oldegalileën Oldegalileën 98
woensdag 15:00 - 16:00 uur meisjes 6/7 jaar Oldegalileën Oldegalileën 98
  16:00 - 17:00 uur meisjes 8 jaar en ouder Oldegalileën Oldegalileën 98
               
GYMNASTIEK  
maandag 15:00 - 16:00 uur peuters/kleuters (3 t/m 5 jaar) Oldegalileën Oldegalileën 98
dinsdag 14:30 - 15:15 uur kleuters vanaf 3 jaar (groep 1) Vossenburcht Coornhertstraat 8
  15:15 - 16:15 uur kinderen die in groep 2 zitten Vossenburcht Coornhertstraat 8
  16:15 - 17:15 uur kinderen vanaf groep 3 Vossenburcht Coornhertstraat 9
vrijdag 14:30 - 15:30 uur peuters/kleuters (3 t/m 6 jaar) Techum Molkenkelder 4
  15:30 - 16:30 uur kinderen  7 jaar en ouder Techum Molkenkelder 4
               
JONGENS- HERENTURNEN  
dinsdag 17:00 - 19:00 uur jongensturnen Oldegalileën Oldegalileën 98
               
JAZZDANCE  
maandag 17.00 - 18.00 uur meisjes 8 t/m 11 jaar Dr. Algraschool Idzerdastins 61
  18:00 - 19:00 uur meisjes 12 jaar en ouder Dr. Algraschool Idzerdastins 61
donderdag 19.30 - 20.30 uur dames OBS Het Palet Jan Tooropstraat 1
               
HIPHOP  
donderdag 14:30 - 15:30 uur kinderen 5 tot en met 7 jaar Molkenkelder 2 Techum
  15:30 - 16:30 uur kinderen 7 tot en met 11 jaar Molkenkelder 3 Techum
vrijdag 14:30 - 15:30 uur meisjes 5 en 6 jaar Vossenburcht Coornhertstraat 8
  15:30 - 16:30 uur meisjes 7 en ouder Vossenburcht Coornhertstraat 9
               
FREE RUNNING vanaf 8 jaar  
maandag 19:00 - 20:00 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
  20:00 - 21:00 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
dinsdag 19:00 - 20:00 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
  20:00 - 21:00 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
  21:00 - 22:00 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
donderdag 19:15 - 20:15 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
  20:15 - 21:15 uur   Oldegalileën Oldegalileën 98
               
CALLANETICS  
maandag 19.30 - 20.30 uur dames Dr. Algraschool Idzerdastins 61
               
SPORTS AEROBICS  
dinsdag 19.45 - 20.45 uur dames Raaigras Raaigras 28a
               
VOLLEYBAL  
donderdag 20.30 - 22.00 uur dames/heren Raaigras Raaigras 28a
               
RITMISCHE GYMNASTIEK  
woensdag 16.00 - 17.00 uur meisjes 9 t/m 12 jaar Raaigras Raaigras 28a
  20.00 - 21.00 uur dames Raaigras Raaigras 28a
               
SELECTIE (geen vrije aanmelding)  
Voor deze groepen kunnen meisjes worden geselecteerd in overleg met de leiding van de selectie.
Ritmische gymnastiek: Sjanie Hellema, telefoon 06 - 50814196
Turnen: Nathalie Bletterman, telefoon 06-57138127