1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

FRANEKER - Zaterdag 22 juni was de finale wedstrijd voor de C-lijn van district Noord Nederland (Friesland, Groningen en Drenthe).  Het is een prachtige afsluiting van het seizoen geworden met 10 keer goud, 8 zilver en 3 maal brons.

Bij de senioren liet Madelon van Elteren 2 fraaie oefeningen zien met hoepel en lint en won overtuigend haar 2-kamp (als 1 van de jongste senioren).  Samen met Femke Burke won Madelon ook de duo oefening met bal.

Nadine Hoitinga dacht.....wat Madelon kan, dat kan ik ook!!  Nationaal junioren C kampioene Nadine won dan ook met ruim 2 punten voorsprong haar 2-kamp met hoepel en lint.
Clubgenote Kirsten de Weerd veroverde het zilver.
Nadine en Kirsten wonnen samen de duo baloefening voor clubgenotes Larissa Brandsma en Anna Reitsma.

In categorie 3C (2001-2002) een volledig OBQ podium.  Goud voor Esmee Spoelstra, zilver voor Naomi Wilpstra en gedeeld brons voor Larissa Brandsma en Noa de Wit.  Bij de duo oefeningen in categorie 3C wonnen Naomi Wilpstra en IJbelina Tjeerdsma naast de nationale titel nu ook de noordelijke titel met de baloefening.

In elke categorie stonden OBQ gymnastes op het podium.  In categorie 4C (2003-2004) behaalden Luca van der Meer en Nijah de Boer het zilver en brons.  Beide dames stonden ook met hun duo partner op het podium.  Luca van der Meer won samen met Sylvia van der Veen het goud en Nijah de Boer won met Ella Vassallo het zilver.

In de jongste categorie (2005) wonnen alle 4 OBQ gymnastes een prijs.  Angelika Girgenson en Mirthe Brandsma wonnen goud en zilver was er voor Victoria Safarizadeh en Aimee Kok.

Uitslagen van alle OBQ gymnastes:

Cat. 1C (senioren)
1. Madelon van Elteren

Cat. 1C duo
1. Madelon van Elteren en Femke Burke

Cat. 2C (junioren)
1. Nadine Hoitinga
2. Kirsten de Weerd

Cat. 2C duo
1. Nadine Hoitinga en Kirsten de Weerd
2. Larissa Brandsma en Anna Reitsma

Cat. 3C
1. Esmee Spoelstra
2. Naomi Wilpstra
3. Larissa Brandsma en Noa de Wit
6. Femke Sierksma
8. IJbelina Tjeerdsma
10.Emma Andersson

Cat. 3C duo
1. Naomi Wilpstra en IJbelina Tjeerdsma
4. Esmee Spoelstra en Noa de Wit
7. Emma Andersson en Femke Sierksma

Cat. 4C
2. Luca van der Meer
3. Nijah de Boer
4. Femke Leupen
6. Ilse Andersson
8. Ilsa van der Meer
11.Ella Vassallo

Cat. 4CC
1. Amber Wielenga
2. Sylvia van der Veen

Cat. 4C duo's
1. Luca van der Meer en Sylvia van der Veen
2. Nijah de Boer en Ella Vassallo
4. Ilse Andersson en Ilsa van der Meer
6. Femke Leupen en Ella Vassallo

Cat. 5
1. Angelika Girgensson
2. Victoria Safarizadeh

Cat. 5C
1. Mirthe Brandsma
2. Aimee Kok


Foto's in het foto-album !